Uzaylılar Adam Görsün

1 904

Yeni yazıları kaçırmamak için abone ol

Yazının başlığı çok iddialı biliyorum fakat dikkat çekebilecek cümleler dilim ucuna gelince klavyemden kaçıveriyor. Yoksa benim gibi tipsiz biri için düpedüz ukalalık 😛

Konuya gelecek olursak; NASA, milyonlarca doları olmayan ancak uzaydan da mahrum kalmak istemeyenlerin gönlünü etmek için bir şey düşünmüş ve adınına da “Face in Space” demiş.

İşin aslı daha çok siz gidemiyorsanız fotoğrafınız gitsin mantığında. Biz yine uzaydan mahrum kalacağız ancak uzaylılar bizden mahrum kalmayacaklar. Onlara isimlerimizi ve fotoğraflarımızı yollayacağız ve “gözünüz adam görsün” diyeceğiz 😀

İlk başta çok saçma bir uygulama olarak görülebilir lakin oldukça sevimli. Benim adım ve fotoğrafım 16 Eylül 2010’da yola çıkacak olan STS-133 takımı ile gidiyor. Blogumun hakkımda kısmında yer alan fotoğrafımı seçtim. Oralarda görürseniz tanımazlıktan gelmeyin 😀  Siz de bu uygulamaya katılmak isterseniz buraya tıklayarak NASA’nın konuyla ilgili sitesine gidebilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadaki katılım koşullarını kabul etmenizin ardından bazı kısa bilgilerinizi gireceğiniz bir sayfa gelecek.

Bir sonraki sayfada da fotoğrafınızı mekiğin penceresinde en güzel nasıl görünebilecekse o şekilde düzenleyeceksiniz. “Done” düğmesine bastıktan sonra kısa bir fırlatma görseli gelecek.


Onun hemen ardından size özel uçuş ve katılım bilgileri sunulacak. Hepsi bu kadar.

Uzayda görüşürüz 😉

E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol ve aramıza katıl, yeni içerikleri kaçırma!
İstediğin zaman abonelikten çıkabilirsin.
1 yorum
  1. Lanet Herif diyor ki

    Ahahaha güzelmiş sağolasın onur bir fotoğrafta ben gönderdim:D

Bu konuda söyleyecek bir şeylerin olmalı

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.