Ücretsiz Alan Adı (Domain) ve Barındırma (Hosting) Fırsatı

1 714

Yeni yazıları kaçırmamak için abone ol

Günümüzde alan adı (domain) ve barındırma (hosting) maaliyetleri oldukça uygun olmakla birlikte özellikle de öğrenciler için ciddi değerlere karşılık gelebiliyor. Bu durum karşısında ilk olarak sponsor arayışına giren kişiler ihtiyaçlarının karşılanacağı ana ulaşana kadar amaçlarından soğuyabiliyorlar. Kısıtlı bir zamanlığına da easyname isimli sunucu barındırma ve alan adı tahsis şirketi tarafından sunulan tamamen ücretsiz alan adı (domain) ve barındıma (hosting) hizmetini 1 yıl boyunca ücretsiz sunuyor.

Com, Net ve Org Uzantılı Ücretsiz Alan Adı (Domain)

31 Ocak 2016 tarihine kadar geçerli kampanya kapsamında 20 GB barındırma alanı ve com, net ve org uzantıları da dahil olmak üzere birinci sınıf alan adı uzantılarından birine sahip alan adınızı ücretsiz olarak alabilirsiniz. Sınırsız trafik ile sunulan barındırma hizmetinin içinde sınırsız e-posta hesabı açabiliyorsunuz.

easyname ucretsiz alan adi ve sunucu - onur sendere

Özellikle de WordPress kullanarak blog açmak isteyenler için harika bir fırsat olarak gördüğüm bu kampanya ile hiçbir ücret ödemeden sorunsuz, tatmin edici ve iyi bir barındırma hizmeti edinebilirsiniz. 1 yılın sonunda ise aylık 2,70 USD ile ücretlendirilerek hizmetin sürmesini sağlayabilirsiniz. Tabii ki buna alan adı ücretinin yıllık yenilemesi dahil değil. Ancak dilerseniz alan adınızı bir başka yere taşıyabilirsiniz.

easyname veri merkezi - onur sendere

Easyname hakkında da biraz bilgi verelim. Avusturya merkezli bir şirket olan Easyname, Viyana, Zürih ve Frankfurt’ta olmak üzere üç farklı veri merkezi ile faaliyet gösteriyor.

Ücretsiz alan adı ve barındırma kampanyasından faydalanmak için buraya tıklamanız ve alan adınızı seçerek siparişinizi vermeniz yeterli.

E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol ve aramıza katıl, yeni içerikleri kaçırma!
İstediğin zaman abonelikten çıkabilirsin.
1 yorum
  1. Derya Kılıç diyor ki

    Bence bu çok güzel bir çalışma olmuş. Bir çok domain ve hostinge para ödemek istemiyor, daha çok web sektörüne giriş düzeyinde olanlar. Bu kişiler için deneme yapmak anlamında güzel bir çalışma. Teşekkürler.

Bu konuda söyleyecek bir şeylerin olmalı

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.