Turkish Airlines Euroleague

0 811

Yeni yazıları kaçırmamak için abone ol

Türk Hava Yolları, spor alanında Avrupa’nın ağır taşlarına sırt dayamaya devam ediyor. Aslında pek de güzel yapıyor.

Son yıllardaki hamlelerle dünyanın sayılı hava yolu şirketlerinden biri konumuna gelen Türk Hava Yolları, marka bilinirliğini arttırmak ve Avrupa pazarında daha etkin bir konuma gelmek için sporu neredeyse mükemmel bir şekilde kullanmaya devam ediyor. İngiltere’de Futbol Ligi’nde görmeye alışık olduğumuz BEKO reklamlarının ardından Avrupa’nın büyük bir ilgiyle takip ettiği basketbolun Şampiyonlar Ligi’nin resmî destekleyicisi olan Türk Hava Yolları bu anlamda gurur kaynağım oldu.


Daha önce Barcelona ve Manchester United’a destekleyici olan ve dünyanın en kaliteli, marka haline gelmiş bu spor kulüplerini taşıma ayrıcalığı yaşayan Türk Hava Yolları’nın, 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası ile ağırlığımızı koyduğumuz Dünya ve Avrupa basketbolunda Türk adını taşımaya devam ediyor. NTV ve NTVspor aracılığıyla birkaç maçı izleneme fırsatı buldum Türk Hava Yolları Euroleague’de dikkatimi çeken reklamlar ve salonlardaki Türk Hava Yolları yazılmış olması basketbol keyfime keyif kattı.


Dilerim birçok Türk kökenli ve Türk sermayeli markamız Türk Hava Yolları’nı takip eder. Her ne kadar Türk sporuna neden katkı yapmıyorlar diye sorular ortalarda dolaşıyor olsa da, kimilerinin hedef kitlesi Türkiye kimilerinin de hedef kitlesi yurtdışı diye düşünüyorum. Fakat havaalanı olan şehirlerdeki futbol ve diğer spor kulüplerinin göğüslerinde AnadoluJet reklamı görsek fena da olmaz hani!

E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol ve aramıza katıl, yeni içerikleri kaçırma!
İstediğin zaman abonelikten çıkabilirsin.
Bu konuda söyleyecek bir şeylerin olmalı

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.