OnurSendere.com Şimdi Daha Güzel

5 1.306

Yeni yazıları kaçırmamak için abone ol

Kafamdaki blogu ortaya koymak için yapılması gereken hamlelerden biri ve belki de en kolayıydı yeni bir tema ile yenilenmek. Ancak pek de kolay olmadı. Zira böyle şeyleri zor beğenen birisiyim. Neyse ki Brian McCulloh‘un elinden çıkan bu çalışmayı görünce seçim yapmakta pek de zorlanmadım.

Temaya sahip olur olmaz hemen metinsel ve görsel olarak Türkçeleştirme işlemlerini yaptım. Bazı eklentileri pasif kıldım. Şu anda blogun indekslenme sorunu hariç bir çok şey yerine oturmuş durumda. Bu konuda yardımcı olmak isteyen birisi olursa çok memnun olurum. Tüm bunların dışında geriye kalan tek şey “yazmak”. Yazmamı olumsuz yönde etkileyen, verimimi düşüren birçok etken var. Bunların başında bulunduğum şehir ve şu anki işim geliyor. Karşıma çıkacak ilk mantıklı fırsatta bu iki durumu değiştirmeye hazırım. Umarım öyle de olur.

Blogun yeni görünümü ile ilgili eleştirilerinizi ve varsa fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol ve aramıza katıl, yeni içerikleri kaçırma!
İstediğin zaman abonelikten çıkabilirsin.
5 Yorum
 1. Fatih diyor ki

  Konu ile ilgili bir yazı yazsan da hayırlı olsun diyebilsem diye bekliyordum. Nihayet geldi ilgili yazı 🙂 Hayırlı olsun, tema gayet şık duruyor 😉

 2. Eser diyor ki

  Temanın ana sayfası çok hoşuma gitti. Griden siyaha dönen arka planı açık yeşilden siyaha yakın yeşile dönen bir arka planla değiştirirsen daha hoş durabilir.
  Tekil yazı sayfasında da bazı düzenlemeler yaparsan gayette on numara tema olur. Mesela Hadi Bu Yazıyı Paylaş butonlarının yanına reklam veya konuyla alakalı yazılar ekleyebilirsin.
  Yeni tema ve gelecek olan yazıların şimdiden hayırlı olsun.

 3. Onur diyor ki

  Fatih, seni çok bekletmemişimdir umarım 🙂 teşekkürler 😉

  Eser, haklısın ama açık bir tema olsun istedim. Hali hazırda “benzer yazılar” çıkıyor. Birbirine benzemeyen yazılar çok olsa gerek; çok nadir çıkıyor benzer yazılar. Reklam konusunda şu anda kararsızım. Nereye ne şekilde koymalıyım ana sayfa haricinde karar veremedim. Çok teşekkür ederim değerli yorumların için.

 4. Burak diyor ki

  s.a abi bu tema hangi tema bu yazında bahsettiğin

  1. Onur diyor ki

   Esenlik ve selamet sizin de üzerinize olsun. Blogun sağ alt köşesinden tema bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bu konuda söyleyecek bir şeylerin olmalı

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.