NTVMSNBC’den Yeni Güzellik: Çalışma Odam

2 1.927

Yeni yazıları kaçırmamak için abone ol

NTVMSNBC kuşkusuz kaliteli internet haber portallarının başında geliyor. Bununa birlikte yenilikçiliklerine de hayran olmak elde değil.

Birçok farklı ve yeni dijital kurguyu bizimle tanıştıran NTVMSNBC, bu kez “Çalışma Odam” sayfasıyle gönlümü kazandı. Pınar Kür‘ün çalışma odasının 360 derece olarak görüntüsünü sunan NTVMSNBC, odadaki bazı özel materyalleri seçmemizi sağlarak o materyaller hakkında bizzat Pınar Kür tarafından bilgi sahibi olmamızı sağlıyor.

Sanıyorum ki sadece yazarlarla sürmeyecek olan bu çalışma, yaratıcı ve üretici büyük üstadların nasıl bir ortamda eser verdiklerini görmemizi sağlayarak bizde olumlu dürtülere sebep olabilir.

NTVMSNBC Çalışma Odam uygulamasına bu adresten ulaşabilirsiniz.

E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol ve aramıza katıl, yeni içerikleri kaçırma!
İstediğin zaman abonelikten çıkabilirsin.
2 Yorum
  1. GÜLHAN diyor ki

    çok hoşuma gitti bu çalışma, ellerinize sağlık. az önce sn.Mehmet Güleryüz’ü izlerken öğrendim hemen sayfamda yayınladım.ve bugünden itibaren iyi bir takipçiniz olacağıma inanıyorum.

    1. Onur diyor ki

      Benimle ilgili güzel düşünceleriniz ve takip edeceğiniz için teşekkür ederim ancak küçük bir yanlış anlaşılma olmuş sanırım. Ntvmsnbc tarafından yapılan bu çalışma ile bir alakam yok. Çalışmayı beğendiğim için blogumda paylaşmak istedim, o kadar. Teşekkürler yeniden.

Bu konuda söyleyecek bir şeylerin olmalı

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.