Milking Aptallığı

0 1.166

Yeni yazıları kaçırmamak için abone ol

Sosyal medya bir düşüncenin, eylemin ya da herhangi şeyin yayılması için harikulade bir yer. Aksi iddia edilemeyecek kadar net olan bu durum kimi zaman aptalca eylemler zincirine de ev sahipliği yapabiliyor. Söz konusu aptalca eylemler zincirinin son halkası ise “milking” isimli ve İngiltere merkezli.

Milking ile aptal kelimelerini yan yana kullanmam sizi rahatsız etmiş olabilir. Ancak bu moda için “milking” bence tek başına yeterli bir kelime değil. Zira moda, marketten süt alıp halka açık herhangi bir yerde baştan aşağı o sütü dökmekten ibaret. Bu modanın tanımı size aptalca geliyorsa bana katılıyorsunuz, gelmiyorsa katılmıyorsunuz demektir; net.

Her şeyden önce süt bizim için değerli bir besin, nimet. Bu ifade de komik gelebilir ancak öyle. Tabii uygunsuz bir yerde bulunan, fark edilen ekmeği 3 kere başının üstüne koyup öpmek gibi hoş bir yaklaşıma sahip olmak gerekiyor bunun için. Daha doğrusu en azından bu kadarı. Hal böyleyken bir marketten süt alıp onu baştan aşağı dökme modası ile cadde kenarlarındaki piyonların üstüne oturup kahve içme modası (öyle bir moda yok çok şükür) benim için aynı seviyede.

Aşağıda bu aptal modayı eyleme geçiren genç gerzekler spor kulübü oyuncularına ait fotoğraflar var.

Son cümlem sıradan bir beddua: Allah o sütü buldurmasın 🙂

E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol ve aramıza katıl, yeni içerikleri kaçırma!
İstediğin zaman abonelikten çıkabilirsin.

Bu konuda söyleyecek bir şeylerin olmalı

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.