Mecidiyeköy İngilizce Kursu ile İngilizceyi Konuşarak Öğrenin

0 211

Yeni yazıları kaçırmamak için abone ol

Mecidiyeköy İngilizce Kursu ile İngilizceyi konuşarak ve eğlenerek öğrenebilirsiniz. Türk Amerikan Derneği Mecidiyeköy İngilizce Kursu size Communicative Approach yöntemiyle İngilizce öğrenme imkanı sunuyor.

Nitelikli öğretmenleri ve kalitesi dünya çapında kanıtlanmış eğitim materyalleri ile Mecidiyeköy İngilizce kursu size sabit kur sistemine sıkıştırılmayan bir İngilizce kursu sunuyor. İngilizceyi hızlı ve akıcı konuşmanızı sağlayacak bu etkili İngilizce eğitimi sonunda Türkiye’nin ilk dil kursu olan Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursu’ndan yurt içinde ve yurt dışında prestiji olan bir sertifikaya sahip olacaksınız.

Mecidiyeköy İngilizce Kursu size Elementary seviyesinden Advanced seviyesine kadar her seviyede İngilizce kursu sunar. Üstelik kursa kaydolmadan önce örnek demo ders alabilirsiniz. Kursta orijinal sorulardan oluşan İngilizce deneme sınavına girerek seviyenizi öğrenebilirsiniz. Bunların yanı sıra hafta sonları oluşturulan ücretsiz konuşma sınıflarına katılarak konuşma pratiği yapabilirsiniz.

Mecidiyeköy İngilizce Kursu size hafta sonu gerçekleştirilen etkinliklere ömür boyu katılma olanağı sunar. Üstelik kaçırdığınız ya da anlamadığınız dersler için endişelenmeniz gerekmez. Çünkü bu derslerin ücretsiz telafisiniz alma olanağınız bulunmaktadır. Anlamadığınız konular için öğretmenlerinizle görüşerek telafi dersi alabilirsiniz.

Türk Amerikan Derneği Mecidiyeköy İngilizce Kursu diğer kurslardan farklıdır. Çünkü bu İngilizce kursu boyunca öğrenci odaklı eğitim alırsınız. Bu eğitim, öğrenmenin odağına öğretmeni değil sizi alır. Bu eğitim anlayışının farkını kurs boyunca aldığınız derslerde fark edersiniz.

Türk Amerikan Derneği 1951 yılında tanınmış önemli kişiler tarafından kurulmuştur ve Türkiye’nin ilk dil kursudur. Derneğin kurucuları arasında Halide Edip Adıvar, ABD Ankara Büyükelçisi George Wadsworth ve Robert Koleji Müdürü Floyd Black yer alır. Bu köklü dernekten alacağınız İngilizce kursu sonunda size verilecek sertifika bu nedenle diğerlerinden farklıdır.

Türk Amerikan Derneği’nden İngilizce kursu almaya karar verdiğinizde karşınıza pek çok seçenek çıkar. Bu kurs seçeneklerinden ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Genel İngilizce kursu, İş İngilizcesi kursu, Kurumsal İngilizce kursu ve YDS kursunun yanı sıra; TOEFL, TOEIC, GMAT, IELTS, SAT, GRE, Proficiency, PTE ve YÖK-DİL akademik kursları da dernek tarafından verilen kurslardır. İsterseniz dernek aracılığıyla yurt dışı yaz okullarına da katılmanız mümkündür.

E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol ve aramıza katıl, yeni içerikleri kaçırma!
İstediğin zaman abonelikten çıkabilirsin.
Bu konuda söyleyecek bir şeylerin olmalı

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.