Mecidiyeköy İngilizce Kursları ile Yabancı Öğretmenlerden İngilizce Öğrenin

0 268

Yeni yazıları kaçırmamak için abone ol

Mecidiyeköy İngilizce kursları yabancı öğretmenler eşliğinde İngilizce öğrenme fırsatı sunuyor. İngilizce öğrenmek istiyorsanız, öncelikle seçtiğiniz kurumun size sunduğu avantajları bilmelisiniz. Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları, kursiyerlere Genel İngilizce eğitiminin yanı sıra, İş İngilizcesi ve Kurumsal İngilizce eğitimleri de veriyor.

Türk Amerikan Derneği’nin farklı, derneğin sunduğu yabancı dil kurslarında eğitim portfolyosunu Avrupa Dil Portfolyosu’na uyarlamış olması. Bu sayede aldığınız kursların diğerlerinden farklı olduğunu hemen görmeniz mümkün. Türk Amerikan Derneği’nde verilen derslerde uygulanan yöntemler, alışılmışın dışında olmalarıyla öne çıkıyor. Bu dersler sabit bir kur sistemine dayalı değil. İngilizceyi sadece okumak ve dinlemek ya da yazmak yerine, siz konuşarak öğrenirsiniz. Derslerde aktif olduğunuzda ve konuştuğunuzda İngilizceyi çok daha hızlı bir şekilde öğrendiğinizin farkına varırsınız.

Communicative approach yöntemini temel alan Türk Amerikan Derneği, kursiyerlerine hızlı olduğu kadar aynı zamanda anlaşılır ve etkili olan bir öğrenme şekli sunar. Mecidiyeköy İngilizce kursları ile kursiyerler derslerden yüksek verim alırlar. Bu sayede İngilizce seviyeniz ne olursa olsun aldığınız kursla akıcı İngilizce konuşabilirsiniz. Orta düzeydeki İngilizce bilginizi yükseltebilir ya da İngilizceyi sıfırdan öğrenebilirsiniz.

Business & Conversation Class ile iş İngilizcesi derslerinde son derece iddialı olan Türk Amerikan Derneği, kursiyerlere hafta içi dersleri ve hafta sonu dersleri olmak üzere iki seçenek sunuyor. Ancak bu dersleri kaçırdığınız zaman kaybınız olmuyor. Çünkü kurum size telafi derslerine katılma imkânı veriyor. Hatta isterseniz anlamadığınız ya da tekrar etmek istediğiniz konular için ücretsiz ve birebir dersler alabiliyorsunuz.

Kurumsal İngilizce dersleri de veren Türk Amerikan Derneği, bu hizmetini çalışanlarının İngilizce seviyesini yükseltmek isteyen firmalara sunuyor. Bu sayede firmalar hem çalışanlarının işten uzaklaşarak keyifli vakit geçirmesini sağlıyor hem de onların motivasyonunu yükseltiyor. Sonuçta daha iyi İngilizce eğitimine sahip olan çalışanlar işverene ve firmaya daha çok katkı sağlıyorlar.

Mecidiyeköy İngilizce kursları ile sıkılmadan İngilizce öğrenmek mümkün. Derslerin yanı sıra aktiviteler de düzenleyen kurum, kursiyerlerine keyifli aktivitelerde İngilizce konuşarak pratik yapma olanağı tanıyor. Üstelik İngilizce dersi için bir kere kayıt yaptırdıktan sonra bu aktivitelere ömür boyu katılma hakkını elde ediyorsunuz.

E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol ve aramıza katıl, yeni içerikleri kaçırma!
İstediğin zaman abonelikten çıkabilirsin.
Bu konuda söyleyecek bir şeylerin olmalı

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.