Kuşadası’nda Konaklama: Arvalya Apart Hotel

0 35

Yeni yazıları kaçırmamak için abone ol

Kuşadası, Türkiye’nin en popüler turistik yerlerinden biri. Muhteşem sahili, tarihi yerlere yakınlığı ve tatilin tadını çıkarabileceğiniz pek çok etkinlik noktalarına yakınlığı ile ziyaretçilerini eli boş göndermeyen bir kent burası. Ancak bir tatilin kalitesi nerede konakladığınıza da bağlı Bu blog yazımda sizlere, Kuşadası’nın merkezinde olmasının yanı sıra depreme dayanıklı yeni binada hizmet veren Kuşadası Arvalya Apart Hotel‘den bahsedeceğim. Her ne kadar tatil denince akla ilk gelenler her şey dahil oteller olsa da alternatif konaklama arayanlar için Kuşadası apart hotel seçenekleri de göz önünde bulundurulmalı.

Kuşadası Arvalya Apart Hotel: Kuşadası’nın Kalbinde Modern Konaklama

Tatil yapmak istediğimiz yerdeki konaklama seçenekleri hakkında düşünürken, genellikle konum, konfor ve maliyeti göz önünde bulundururuz. En azından ben öyle yapıyorum. Bu üç unsurun dengeli bir şekilde sunulduğu yerleri ideal konaklama yerleri olarak görüyorum. Tabii ki kimi zaman konaklayacağım yerin konumu çok cazip görünebiliyor ve diğer unsurları göz ardı edebiliyorum.

Yaz aylarının yaklaşması ve hatta kapıya dayanmasıyla birlikte özellikle de Kuşadası’nda yaşayan kişilere başka yerde yaşayan arkadaşlarından ve akrabalarından mutlaka sorulan bir soru vardır: Kuşadası’nda tatil yapmak istiyoruz, nerede kalalım?

Bu soruya pek çok yanıt verilebilir çünkü konaklayacak kişilerin tatilden ne beklediği ve nasıl bir deneyim yaşamak istedikleri belirleyici olacaktır. Gezmeyi seven bir tatilci için her şey dahil oteller pek çekici gelmeyebilir. Ya da sadece kafa dinlemek ve tembellik yaparak yılın yorgunluğunu atmak isteyen biri için de her şey dahil oteller olmazsa olmazdır. Apart hoteller de genellikle ev ortamını arayan tatilciler için ideal bir seçimdir. Çünkü apart odasında televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mutfak, ocak, buzdolabı gibi araçların yer almasıyla birlikte konaklayan kişi kendi yemeğini rahatça yapabilir bu konularda kendini özgür hisseder. Kuşadası’nda bulunan Arvalya Apart Hotel, apart hotelde konaklamak isteyecekler için en ideal yerlerin başında gelebilir.

İdeal Konum, Konforlu ve Modern Odalar

Sağladığı konforla ve henüz birkaç yaşında olan depreme dayanıklı binasıyla öne çıkan Arvalya Apart Hotel, aynı zamanda Kuşadası’nın merkezinde yer alması sayesinde pek çok etkinlik noktasına kolayca ulaşılmasına yardımcı olur. Aparttan çıkıp çok kısa bir sürede Kuşadası sahiline inebileceğiniz gibi popüler plajlara da kolayca ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Efes, Meryemana gibi ünlü tarihi yerlere gitmek isterseniz de kolay bir şekilde çevre yoluna çıkıp istediğiniz yere hızlıca ulaşabilirsiniz. Gece hayatını seviyorsunuz da gece apart odanıza dönerken zorlanmayacağına emin olabilirsiniz.

Bazı odaları deniz manzaralı olan Kuşadası Arvalya Apart Hotel’deki pencereniz Kuşadası’na düzenli olarak gelen “cruise” gemilerini, Güvercinada’yı görebilir ve Kuşadası sahilinin denizle buluşmasının tadını çıkarabilirsiniz. Özellikle de gün batımlarındaki manzaraya bayılacağına emin olabilirsiniz.

Kuşadası Arvalya Apart Hotel ile ilgili bilgi almak isterseniz web sitelerini (https://www.arvalyaapart.com) ziyaret edebilir ve web sitelerinde yer alan WhatsApp numarası üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Eğer apart ya da otelde konaklamayı düşünmüyor, sevdiklerinizle bir arada konaklayabileceğiniz bir tatil deneyimi düşünüyorsanız Kuşadası Davutlar günlük kiralık villa seçeneği de ilginizi çekebilir.

E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol ve aramıza katıl, yeni içerikleri kaçırma!
İstediğin zaman abonelikten çıkabilirsin.
Bu konuda söyleyecek bir şeylerin olmalı

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.