Onur Şendere'nin bilgi ve ilgi alanlarına yönelik blogu.

Kuşadası Diş Tedavisi ve Sağlık Turizmi

0

Kuşadası pek çok açıdan ünlü bir ilçedir. Aydın’ın bir ilçesi olan Kuşadası’nda harika tatil yerleri bulunur. Yaz ve Kış aylarında yerli ve yabancı turistler bu tatil yerlerine gelerek güzel vakit geçirirler. Ancak turistlerin buraya geliş amacı sadece tatil yapmak değildir. Turistler buraya aynı zamanda gülüşlerini güzelleştirmek ve sağlıklı hâle getirmek için de gelirler. Bu da profesyonel diş tedavisi adını alır. Bu güzel ilçe Kuşadası dişçi hekimleri ile de ünlüdür.

Kuşadası özel diş doktorları özel muayenehanelerinde hastalarına diş tedavisi hizmeti verirler. Diş tedavisi konusunda uzman olan Kuşadası özel diş doktorları arasında Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Dr. Erdem Kaya da bulunur. Diş Hekimi Erdem Kaya, Lotus Diş Kliniği’nde hastalarına üst düzey teknolojik cihazlarla hizmet verir. Bunun yanı sıra hastalarına tatil yapma olanağı sağlar. Böylece diş tedaviniz sırasında tatil yaparsınız. Sonuçta tatilinizin sonunda harika dişlere sahip olursunuz.

Lotus Diş Kliniği

Lotus Diş Kliniği’nde aklınıza gelen her türlü ağız, diş ve çene rahatsızlığı tedavi edilebilmektedir. Kanal ve dolgu tedavileri, yirmi yaş dişleri tedavileri, diş implantları, dijital diş hekimliği, çene kırıkları, dental lazer, sinüs lifting ve daha pek çok ağız, diş ve çene sorununa Diş Hekimi Erdem Kaya uzman olarak müdahale etmektedir. Lotus Diş Kliniği’nde sadece Kuşadası diş tedavisi değil ağız, diş ve çene estetiği tedavisi de uygulanmaktadır. Diş Hekimi Erdem Kaya yine diş hekimi olan eşi Tülay Kaya ile aynı yerde hastalarına hizmet verir. Tülay Kaya genel diş tedavilerinin yanı sıra Botulinum Toksin yani Botoks uygulamaları yapmakta ve klinikte genellikle estetik diş hekimliği uygulamalarını yürütmektedir.

Kuşadası diş hekimleri Erdem – Tülay Kaya yerli ve yabancı turistlere güzel ilçede harika bir tatil ve tatil sonunda sağlıklı dişler ve gülüşler vadeder. Hatta çocuğunuzla çıkacağınız bir tatilin sonunda çocuğunuz da sorunsuz bir diş tedavisi alabilecektir. Diş doktorlarından genellikle korkan çocuklarınız bu sayede diş tedavilerini sevebilir. Çocuk Diş Hekimliği Uzmanı Gülcan Ünsal çocuklara Lotus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde hizmet vermektedir.

Kuşadası özel diş doktorları genellikle özel muayenehanelerinde hastalarına hizmet verir. Burada hem iyi bir tatil geçirebilir hem de iyi bir diş tedavisi hizmeti alabilirsiniz.

Bu konuda söyleyecek bir şeylerin olmalı

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.