Köfte Dudaklı Limon Kız!

0 722

Yeni yazıları kaçırmamak için abone ol

Geçtiğimiz hafta Cappy’den bir paket geldi. Sanki haberim yokmuş gibi görünmüş olsa da geleceğini daha önceden söylemişlerdi. Yurtiçi Kargo görevlilerinin işlerini başarısız bir şekilde yapmaları, üstüne de komşularımı hırsızlıkla suçlamalarıyla beraber, zor da olsa paketimi aldım. Olayı hatırlamışken şikayet dilekçemi de yaazayım. Neyse efendim, aldık paketimizi açtık. İçinden 1 küçük boy Cappy Limonata, 1 adet büyük boy limon son olarak da küçük 1 kutu Play Doh çıktı. Ancak limonu görünce bende garip bir gülümse olmadı değil. Düşündüm de, Cappy şalgam işine girse şalgam da gönderir miydi? 🙂 Kısa bir süre hamurla oynadım falan ama baktım ki güzel bir şey ortaya çıkmıyor. Derken ertesi sabah iş yerimde toplantı olduğunu hatırladım. Toplantıdan sonra da 1-2 saat kadar zamanımız vardı. O zaman belki bir şeyler olabilir düşüncesiyle paketi kapattım.

Toplantının ardından 6-7 arkadaş kahvaltı yapmaya gittik. Güzelce kahvaltımız yaptık ve ben paketi ortaya koydum. Meraklı gözler, benim gözlerim gibi limonu görünce gülümsediler. Arkadaşlar dedim, olay şöyle şöyle. Tabii ki masaki kızlar hemen olaya et attılar. Çeşitli şeyler çıkardılar ortaya. Ama en son yaptığımız şey herkes tarafından beğenildi. Ha ortaya çok iyi bir şey de çıkmadı ancak son derece hoştu. Evet, “Köfte Dudaklı Limon Kız” 🙂 Limon Kız’ı meydana getirirken de ciddi ciddi eğlenmişiz. Hatta oyun hamurundan kızlara bıyık falan da yaptık 🙂 Neyse efendim, lafı daha fazla uzatmadan sizlere “Köfte Dudaklı Hatun”u sunayım.

Limon Kız’ın fotoğrafına tıklayarak kendisine bir öpücük ya da bir not gönderebilirsiniz 🙂

Cappy’nin bu güzel etkinliği çok başarılı olmasa da, ürünün bilinç altına yerleşmesinde ciddi maharetleri var 🙂 Bunun yanında Cappy’nin blog yazarları ile kurduğu bu hoş bağlantının da devamını bekliyoruz.

E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol ve aramıza katıl, yeni içerikleri kaçırma!
İstediğin zaman abonelikten çıkabilirsin.
Bu konuda söyleyecek bir şeylerin olmalı

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.