Japonya’daki Tsunami ve Teknoloji Ürünleri Fiyatları

0 829

Yeni yazıları kaçırmamak için abone ol

Bilindiği üzere kısa bir süre önce Japonya’da büyük bir deprem ve ardından da yıkıcı bir tsunami gerçekleşmişti. Bu yıkımın teknoloji ürünlerine etkisi de ortaya çıkmaya başladı.

Öncelikle Japonya’daki felakette Japon Halkı’na yardımcı olmak isterseniz sağ taraftaki Kızılay görselini kullanabilirsiniz.

Japonya, teknoloji konusunda önemli ülkelerden biri olsa da üretim anlamında Çin‘in arkadasından geliyor. Bu doğrultuda yaşanan doğal felaketin teknoloji ürünlerinin üretimi konusunda büyük bir etkisi olmayacak. Ancak bazı ürünler var ki, eğer bu ürünleri yakın zamanda almayı düşünüyorsanız elinizi çabuk tutmanız fayda var. Batarya ve bellek ürünleri başta olmak üzere birçok teknoloji ürününün fiyatında artış gerçekleşebilir. Hoş, bazı şirketler bunu bahane ederek fırsattan istifade de edebilirler.

Almayı düşündüğünüz bir teknoloji ürünü varsa kısa bir araştırma ile nerede üretildiğini öğrenmenizi tavsiye ederim. Stoklarda yer alan ve herhangi bir parçası ya da kendisi Japonya’da üretilen ürünleri (yakın zamanda almayı düşünüyorsanız) şimdi almanızı öneririm.

E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol ve aramıza katıl, yeni içerikleri kaçırma!
İstediğin zaman abonelikten çıkabilirsin.
Bu konuda söyleyecek bir şeylerin olmalı

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.