iPhone Ekran Değişiminde MobilClinix

1 905

Yeni yazıları kaçırmamak için abone ol

Apple, iPhone modelleri ile birlikte akıllı telefon dünyasının her zaman ilgi odağı olmayı başarmış bir şirket olarak varlığını sürdürüyor. Her çıkan yeni modellerle birlikte cihazların sahip oldukları donanım özelliklerinin yanı sıra yazılım tarafının da hızlı bir şekilde gelişmesiyle birlikte cep telefonu ve akıllı telefon kullanıcılarının her zaman ilk tercihleri arasında yer alıyor. Bununla birlikte özellikle de ülkemizde iPhone fiyatları konusunda gerçekleşen dikkat çekici fiyat artışı, ürünlerin daha dikkatli ve özenli bir şekilde kullanılmasını da beraberinde getiriyor. Ancak ne kadar dikkatli kullanılsa da iPhone modelleri de diğe cihaz modeller gibi kırılabiliyor, suya düşebiliyor ve hatta parçalanabiliyor.

Apple tarafından sunulan akıllı telefon modellerinin son temsilcilerinden olan iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, başta ekran değişimi olmak üzere sıkça akıllı telefon teknik servis birimlerine uğrayan modeller arasında yer alıyor. Her zamankinden daha zarif ve dikkat çekici bir tasarıma sahip olan bu modeller arasında özellikle de Apple standartlarının dışına çıkılarak ortaya konmuş büyük ekran boyutuna sahip iPhone 6 Plus ekran değişimi talebi ile çok sayıda tamir işlemine maruz kalıyor.

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Ekran Değişiminde MobilClinix

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ekran değişimi konusunda ülkemizde faaliyet gösteren teknik servis şirketleri arasında en iyi hizmet verenlerin başında ise MobilClinix geliyor. ABD merkezli bir şirket olmasının da etkisiyle cep telefonu ve akıllı telefon teknik servis hizmetinde profesyonel bir yaklaşım ortaya koyan MobilClinix, hem internet sitesi hem de fiziksel şubeleriyle ulaşması en kolay firmalar arasında öne çıkıyor.

mobilclinix iphone 6 ve iphone 6 plus ekran degisimi

MobilClinix, 26 Fiziksel Şubeye Sahip

Başta İstanbul olmak üzere Türkiyenin 26 noktasında şubesi bulunan MobilClinix, iPhone 6 Plus’ta olduğu gibi iPhone 6 ekran değişimi konusunda da hem hızlı hem de garantili hizmet veriyor. Ekran kırılması, ekran çizilmesi, ekranın parçalanması, ekranın bozulması gibi nedenlerle şikayetlerini dile getiren kullanıcılar, MobilClinix internet internet sitesi üzerinden ya da fiziksel şubelere başvurarak sorunlarının çözülmesi adına ilk adımı atabiliyorlar.

http://tr.mobilclinix.com/ adresine tıklayarak ulaşılabilen internet sitesi üzerinden telefon numarasını bırakan müşterilere MobilClinix yetkilileri tarafından çok hızlı bir şekilde dönülerek hem süreç hakkında bilgi veriliyor hem de garantili iPhone tamiri konusunda yardımcı olunabiliyor.

E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol ve aramıza katıl, yeni içerikleri kaçırma!
İstediğin zaman abonelikten çıkabilirsin.
1 yorum
  1. zuhal uşak diyor ki

    iphone telefonlar oldukça kalite fakat yedek parçaları çok pahalı.

Bu konuda söyleyecek bir şeylerin olmalı

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.