indir.com Mobil Uygulama Yarışması Güzel Bir Fırsat

0 785

Yeni yazıları kaçırmamak için abone ol

Mobil uygulama ya da mobil oyun geliştirmek, her ne kadar hızla gelişse de yeni sayılabilecek ve geleceği oldukça parlak olan bir sektör. Ben de bu kapsamda yazılımcılığa ilgi duyan ve neler yapabilecekleri konusunda bana danışan gençlere özellikle de mobil uygulama ve mobil oyun üreticiliğini öneriyorum. Bu kapsamda ülkemizde bazı yarışmalar ve teşvik hareketleri de bulunuyor. Onlardan birisi de indir.com tarafından düzenlenen indir.com Mobil Uygulama Yarışması.

1 Ocak 2016 tarihinden sonra Apple App Store ve Google Play üzerinde yayınlanan bir uygulama ile katılmanın mümkün olduğu yarışma için belirlenen ödüller de var.

Yarışmanın Ödülleri

  1. Silikon Vadisi’nde 1 hafta tatil, indir.com’ dan 5.000 TL değerinde reklam, bukalemun.com’dan 5.000 TL değerinde ASO hizmeti ve API PLUG’dan 1 yıllık large paket.
  2. 1 hafta Antalya tatili ve indir.com’ dan 2.500 TL değerinde katılımcının geliştirdiği uygulamanın tanıtımı ve API PLUG’dan 1 yıllık large paket.
  3. 3 gün Antalya tatili, indir.com’ dan 1.000 TL değerinde katılımcının geliştirdiği uygulamanın tanıtımı ve API PLUG’dan 1 yıllık large paket.

Yarışma Takvimi

Yarışma başlangıç tarihi: 1 Ocak 2016

Son Başvuru tarihi: 28 Nisan 2016

Halk Oylaması başlangıcı: 30 Nisan 2016

Jüri Değerlendirmesi: 7 Mayıs 2016

Mobil Etkinlik ve ödül töreni: 14 Mayıs 2016

Geçtiğimiz yıl beş yüzün üzerinde uygulamanın katıldığı yarışmada oldukça ilgi çeken uygulamalar ortaya çıkmıştı.

Yarışmaya dair detaylı bilgi almak ve yarışmanın tüm kurallarına göz atmak için indir.com Mobil Uygulama Yarışması şartları adresine göz atabilirsiniz.

E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol ve aramıza katıl, yeni içerikleri kaçırma!
İstediğin zaman abonelikten çıkabilirsin.
Bu konuda söyleyecek bir şeylerin olmalı

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.