Godaddy İndirim Kuponu Takibi

0 699

Yeni yazıları kaçırmamak için abone ol

Alan adı (domain), kurulacak bir sitenin en önemli unsurlarından biridir. Nasıl bir çocuğa isim koymak için günlerce hatta haftalarca düşünülüyorsa, kurulacak yeni bir siteye isim koymak yani alan adı almak için de ince düşünülür. Zira o site, site sahibinin çocuğu gibidir.

Alan adı hakkında karar verdikten sonra küçük bir araştırma yaparak bu hizmeti nasıl en uygun fiyatla alınabileceğine sıra gelir. Fiyatı değerlendirirken hizmetin nereden alınacağına da dikkat etmek gerekir.

Godaddy, alan adı konusunda sektörün lider firmalarından biridir. Şahsen benim de sahip olduğum alan adlarının büyük bir çoğunluğu Godaddy firmasında. Godaddy firmasını tercih etmemin en büyük sebeplerinden biri de düzenli olarak indirim kuponu sunması ve hatta zaman zaman bir alan adını $1.17 gibi bir fiyatla alabiliyor olmam.


Godaddy alan adı kupon kodlarını takip etmek Domain Promo Codes sitesi ile oldukça kolay hale geliyor. Site düzenli olarak Godaddy kuponları buradaki başlıktan sunarak fırsatlar hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyor. Godaddy indirim kuponları ile siz de ucuz alan adı almak istiyorsanız Domain Promo Codes sitesinin Godaddy indirim kuponları bölümüne bakabilirsiniz.

E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol ve aramıza katıl, yeni içerikleri kaçırma!
İstediğin zaman abonelikten çıkabilirsin.
Bu konuda söyleyecek bir şeylerin olmalı

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.