EaseUS Data Recovery Wizard ile Silinenleri Kurtarın

0 939

Yeni yazıları kaçırmamak için abone ol

EaseUS Data Recovery Wizard sürümünü ücretsiz indirerek bilgisayarınızda kaybolan verileri hızlı ve kolay bir şekilde geri getirebilirsiniz. Silinen önemli dosyalarınızı, klasörlerinizi, belgelerinizi, fotoğraflarınızı kurtarmak söz konusu olduğunda güvenebileceğiniz bir yazılım ararsanız. İşte o yazılım EaseUS Data Recovery Wizard yazılımıdır ve bunu ücretsiz indirerek kurmanız mümkündür.

Bilgisayarınızda Kaybolan Dosyaları Geri Getirmenin Yolu

Bilgisayarınızda işlem yaparken önemli belgelerinizi, dosyalarınızı ya da bunun gibi pek çok verinizi yanlışlıkla silebilirsiniz. Hatta bunu yanlışlıkla yapmasanız bile sildiğiniz belgeleri geri getirmek isteyebilirsiniz. İşte bu sırada aradığınız çözümün ücretsiz, kolay ve hızlı olmasını istersiniz. EaseUS Data Recovery Wizard ücretsiz sürümü aradığınız çözümü size sunar.

EaseUS Data Recovery Wizard yazılımının en önemli özelliği silinen, formatlanan, kaybolan her türlü veriyi geri getirmesidir. Üstelik kaybolan veriler nerede olursa olsun yazılım bunları size geri getirecektir. Masaüstü bilgisayarınızda, dizüstü bilgisayarınızda, harici belleklerde, hafıza kartlarında, hard diskte yani hemen hemen tüm kayıt ortamlarında EaseUS Data Recovery Wizard yazılımını kullanarak kayıp verilerinize ulaşabilirsiniz.

EaseUS Data Recovery Wizard ücretsiz sürümünü isterseniz Windows bilgisayarlarınıza, isterseniz Mac bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip kurmanız ve kullanmanız mümkündür. Bu yazılımı kullanmak oldukça kolaydır. Üstelik yazılım verilerinizi hızlı bir şekilde geri getirir.

Üç Kolay Adımda Kayıp Verilerinizi Kurtarın

EaseUS Data Recovery Wizard yazılımını Windows/Mac bilgisayarınıza kurduktan sonra izlemeniz gereken adımlar oldukça basittir. Şu adımları izleyerek kayıp verilerinize ulaşabilirsiniz:

 1. EaseUS Data Recovery Wizard yazılımını çalıştırın.
 2. EaseUS Data Recovery Wizard ile tarama işlemini yapın.
 3. Kayıp belgelerinize, fotoğraflarınıza, klasörlerinize ve benzeri her türlü verinize hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

EaseUS Data Recovery Wizard ücretsiz sürümü ile şu kayıt ortamlarındaki kayıp verileri geri getirebilirsiniz:

 • Her türlü çıkarılabilir bellek
 • Windows/Mac masaüstü ve diz üstü bilgisayarlar
 • Hard diskler
 • SSD (Solid State Drive) diskler
 • USB bellekler
 • Her türlü hafıza kartı
 • Dijital kameralar
 • Mobil cihazlar

Bilgisayarınızın çöp kutusuna taşıdığınız ve sonra çöp kutusunu boşalttığınız için kaybettiğiniz veriler EaseUS Data Recovery Wizard ile geri gelir. Bu yazılım sayesinde hiçbir veriyi kaybetmeniz mümkün değildir. Artık sildiğiniz önemli verilerin hiçbirini kaybetmeyeceksiniz.

Ücretsiz indirmek için tıklayın: https://www.easeus.com/datarecoverywizard/free-data-recovery-software.htm

E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol ve aramıza katıl, yeni içerikleri kaçırma!
İstediğin zaman abonelikten çıkabilirsin.

Bu konuda söyleyecek bir şeylerin olmalı

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.