Dokunmatik Ürünler İçin 6 Harika Eldiven

1 1.587

Yeni yazıları kaçırmamak için abone ol

Bu günlerde şu konuda hiç şüphe yok ki, dışarıda hava korkunç. Durum böyle olunca, kullanmak için dokunmatik ekrana sahip bir cep telefonu seçmiş olmanın getirdiği hayıflanma elde olmayabilir. Dokunmatik ekranlı cep telefonu kullanıcısıysanız size sunacağımız eldivenler elinizde gayet güzel durabilir.

Sizin de bileceğiniz üzere, dokunmatik ekranlı cihazlar, parmak uçlarındaki küçük kas hareketlerini ileterek çalışarak işlevlerini yerine getirirler. Bu yüzden, ele takılan bir eldiven, parmak ile ekran arasındaki iletkenliği öldürmektedir.

Sakın endişelenmeyin! Zira tüm sektör, dokunmatik ekrana sahip bir telefonu kullanırken ellerin üşümesini önlemek için çözüm üretti:

1 – Freehands Erkek Eldiveni


Kullanışlı eldiven pazarının tartışmasız lideri olan Freehands, kaşmir, yün, kayak ve ısı dönüşümlü modelleriyle geniş bir seçenek imkânı sunuyor. Her bir eldivenin baş ve işaret parmaklarında bulunan mıknatıslar, kurnaz bir şekilde böbürlenerek geri katlanmayı engelliyor.

Fiyat: $18’dan başlayan fiyatlar.


2 – The Norht Face ETIP Eldiven

Çok soğuk iklimler için neredeyse mükemmel olan bu eldivenler, The North Face’in kullanışlı eldiven pazarında övündüğü ve parmak ucu hareketlerini tekrarlayan “Xstatic findercaps” özelliğine sahip. Bu sayede parmaklarınızı dışarı çıkarmak zorunda kalmıyorsunuz. Eldivenin avuç bölgesinin tutucu bir yüzeye sahip olması sayesinde en sevdiğiniz akıllı oyuncağınızı elinizde güvenle tutabilirsiniz. Çeşitli boy seçenekleri ile ETIP eldiven hem bayanlar hem de erkekler tarafından kullanılabilir.

Fiyat: $40


3 – Dots Eldivenleri

%100 merino yününden yapılan Dots marka eldivenler, küçük ama istenildiği kadar iyi ürünler. Bay ve bayanlara göre çeşitli ölçülerde olan ürünler dört renk seçeneğiyle sunuluyor.

Fiyat: $20


4 – Etre Touchy Eldivenleri

Sade ve güzel şekillerde; yok yok diyebileceğimiz çeşitlilikte olan Etre Touchy eldivenleri, parmaklarınızın ısısını koruyarak başka ve işaret parmağının özgürce hareket etmesini sağlıyor. Soğuk ya da buz gibi diyebileceğiniz iklimler için en iyi tasarımın da bu ürüne ait olduğunu söyleyebiliriz. Etre Touchy eldivenleri sunduğu modern renkler, kullanışlılık adına tarzından ödün vermek istemeyenler için mükemmel bir seçim olabilir.

Fiyat: $32


5 – Freehands Bayan Eldivenleri

Freehands, yün, kırkılmış yün, kaşmir ve bunların kürkümsü seçeneklerini kapsayan ürünleri ile 2009 yılının en popüler bayan eldivenlerini sunmuş oldu. Çeşitli renk ve ölçülerde sunulan ürünler, açılan parmak uçlarının geri katlanmasını engelleyen eldiven yapısına sahip olmasıyla bu özelliği arayan bayanlar için tam isabet olacaktır.

Fiyat: $18


6 – AGloves

AGloves, modaya uygun ürünler sunmuyor olabilir. Ancak bir iPad veya herhangi bir tablet kullanıcısıysanız ve ekonomik bir eldiven arıyorsanız AGloves ideal bir seçim olacaktır. Gümüş kaplama teknolojisiyle örülmüş yapısıyla her bir dokunuş yerine ulaşıyor.

Fiyat: $17.99

kaynak: Mashable

E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol ve aramıza katıl, yeni içerikleri kaçırma!
İstediğin zaman abonelikten çıkabilirsin.
1 yorum
  1. Ufuk şenaydın diyor ki

    Nereden alabiliyoruz peki????

Bu konuda söyleyecek bir şeylerin olmalı

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.