Demokrasinin Yan Etkisi

2 2.415

Yeni yazıları kaçırmamak için abone ol

“Demokratik açılım”, “demokrasi yolunda”, “demokrasi istiyoruz”, “demokratik Türkiye”… Bazı konularda eksiklikleri olan Türkiye, bazı konularda ise gereğinden fazla demokratik. Zira dünyanın en demokratik ülkesinde bile terörist leşi, o ülkenin temsilcileriyle birlikte ve devlet imkanlarıyla gömülemez!

Ama söz konusu ülke Türkiye, gizli ve açık düşmanlar faal ve toplumdaki veled-i zina sayısı fazla ise bu durum değişiyor. Aşağıdaki fotoğraflar bir terörist cenazesinden. Katılımcılar hakkında bir şey söylemeye pek de gerek yok. Terörizmin sivil kanadı ve Türkiye Cumhuriyeti’nden ekmek yiyen BDP’li bir vekil.

İnsan gördüklerine ve okuduklarına inanamaz ya bazen, ben de bu haberi ilk okuduğumda gözlerime inanamadım. Ancak bunun sebebi bilinenlerin göze yansıması değildi. Bunun sebebi Türkiye Cumhuriyeti toprakları içerisinde, bölücü birkaç leşin toprağa verilişindeki normallik görüntüsüydü. Böyle bir şeye nasıl müsade edilebilir inanılır gibi değil! Sizce de bazı konularda fazla demokratik değil miyiz?

İnançlar üzerinen prim yapanlar ise her halde buna “cenaze açılımı” diyorlardı. Açılımın ve veled-i zinaların cenazelerini kaldırmak da bize nasip olacak inşallah!

E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol ve aramıza katıl, yeni içerikleri kaçırma!
İstediğin zaman abonelikten çıkabilirsin.
2 Yorum
  1. Onur diyor ki

    güzel yazı olmuş teşekkürler

  2. sağlıklı zayıflama diyor ki

    Allah bize akıl fikir versin toplum olarak

Bu konuda söyleyecek bir şeylerin olmalı

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.