Beğendim: Milli Takımımızın Yeni Euro 2016 Formaları

3 1.555

Yeni yazıları kaçırmamak için abone ol

Hayatımda önemli bir yeri olan futbolun bir parçası olan formalara da ayrı bir ilgi duyuyorum. Özellikle de forma tasarımları her sezon öncesi merakla beklediğim konulardan biri. Bu yaz gerçekleşecek olan Euro 2016 öncesinde de söz konusu turnuvaya katılacak takımların formaları ortaya çıkmaya başladı. Tabii ki en çok merak ettiğim forma tasarımı Türkiye’ninki yani milli takımımızınkiydi. Sonunda ortaya çıkmış.

Renk geçişlerinin ve detayların öne çıktığı iki yeni forma arasından beyaz olanı oldukça beğendim. Özellikle de saha oldukça güzel görüneceğini düşünüyorum. Aslında bir önceki forma da güzeldi ancak her durumda formaların yenilendiğini unutmamak gerek. Kırmızı ve siyah geçişli formaya ise pek ısınamadığımı belirtmeliyim.

Türkiye Milli Takımımızın Euro 2016’da Giyeceği Yeni Formalar

turkiye milli takım forma euro 2016 beyaz turkuaz turkiye milli takım forma euro 2016 beyaz turkiye milli takım forma euro 2016 kirmizi siyah turkiye milli takım forma euro 2016 kirmizi turkiye milli takım forma euro 2016 siyah kirmizi turkiye milli takım forma euro 2016

E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol ve aramıza katıl, yeni içerikleri kaçırma!
İstediğin zaman abonelikten çıkabilirsin.
3 Yorum
  1. bootstrap dersleri diyor ki

    Beğendim çok hoşmuş. Milli takıma başarılar dilerim. Heyecanlı bir sezon olur inşallah. :))

  2. Enes İLHAN diyor ki

    Ben de tam tersini düşünüyorum bu konuda 🙂 Kırmızı formayı daha çok beğendim ama kırmızı olan forma keşke alt kısmı siyah renk değil de beyaz renk olsaydı o zaman çok daha güzel görünebilirdi diye düşünüyorum. Tabi tasarlanırken farklı hikayeleri var bunları da göz ardı etmemek gerek.

  3. hakan diyor ki

    Kirmizi altina beyaz olmaliydi aslimiz kirmizi beyaz siyah ne alaka.Hem kirmizi ustune nce czgi orumcekadam gibiolmus..begenmedim.Bir onceki nostalji formamizharikaydi

Bu konuda söyleyecek bir şeylerin olmalı

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.