Bakırköy İngilizce Kursu ile Dernek Kalitesinde İngilizce Öğrenin

0 201

Yeni yazıları kaçırmamak için abone ol

1Bakırköy İngilizce Kursu her seviyede genel İngilizce eğitimleri ile İngilizce öğrenmenizi sağlıyor. İhtiyacınız olan İngilizce eğitimini Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları sayesinde zahmetsiz şekilde öğrenmeniz mümkün.

İngilizceyi sıfırdan öğrenmek ya da İngilizcenizi geliştirmek için artık kurs kurs dolaşmanıza gerek yok. Türk Amerikan Derneği Bakırköy İngilizce kursu, İngilizceyi sıkılmadan öğrenmenizi sağlıyor. Öğrenciye odaklanan eğitim yöntemini kullanan ve kısa sürede İngilizce konuşmanızı sağlayan bu kurum, İngilizce öğrenmeyi sabit bir kur sistemine sıkıştırmıyor.

Bakırköy İngilizce Kursu sayesinde İngilizceyi hem hızlı hem de anlaşılır şekilde öğrenmeniz mümkün. Öğrenci odaklı yöntemle daha etkili ve kalıcı şekilde İngilizce kursu alabilirsiniz. Bunun yanı sıra Communicative Approach eğitim yöntemi sayesinde İngilizceyi dinleyerek değil konuşarak öğreneceksiniz.

Elementary seviyesinden Advanced seviyesine kadar her seviyede kurs Türk Amerikan Derneği Bakırköy İngilizce Kursu tarafından veriliyor. Üstelik nitelikli öğretmenler ve kaliteli ders materyalleri eşliğinde alacağınız bu kurs diğerlerinden çok farklı. Türk Amerikan Derneği bünyesinde alacağınız İngilizce kursu boyunca kaçırdığınız ya da anlamadığınız dersler için telafi ders alma olanağına sahip olursunuz. Ayrıca gerçekleştirilen etkinliklere de ömür boyu katılma imkanı elde edersiniz.

Bakırköy İngilizce Kursu sonunda alacağınız sertifika diğerlerinden daha üstündür. Çünkü bu sertifika 1951 yılında Halide Edip Adıvar, Robert Koleji Müdürü Floyd Black ve ABD Ankara Büyükelçisi George Wadsworth başta olmak üzere pek çok tanınmış kişi tarafından kurulan Türk Amerikan Derneği’nce verilmektedir. Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursu Türkiye’nin ilk dil kursudur. Üstelik bu sertifika sadece yurt içinde değil yurt dışında da çok prestijlidir.

Genel İngilizce Kursu, YDS Kursu ya da TOEFL Kursuna katılarak hem kendinize hem de geleceğinize yatırım yaparsınız. Bu kurslar dokuz hafta sürer ve derslerin her biri 50 dakikadır. İhtiyacınıza göre IELTS, GMAT, SAT, GRE, TOEIC, YÖK-DİL, PTE ve Proficiency gibi akademik kurslara katılabilirsiniz.

Bakırköy İngilizce Kursu bünyesinde İş İngilizcesi, Kurumsal İngilizce ve İlköğretim İngilizcesi de mevcuttur. Bu kapsamda alacağınız eğitimlere Türk Amerikan Derneği aracılığıyla yurt dışı eğitimlerini, yurt dışı yaz okullarını, Amerika’da, Kanada’da ya da İngiltere’de  üniversite eğitimlerini ekleyebilir, Avustralya’da yaz okuluna gidebilirsiniz.

E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol ve aramıza katıl, yeni içerikleri kaçırma!
İstediğin zaman abonelikten çıkabilirsin.
Bu konuda söyleyecek bir şeylerin olmalı

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.