Bakırköy İngilizce Kursları ile İngilizceyi Konuşarak Öğrenmek Mümkün

0 199

Yeni yazıları kaçırmamak için abone ol

Bakırköy İngilizce kursları ile İngilizcenizi istediğiniz seviyeye taşımanız mümkün. Eğitim portfolyosunu Avrupa Dil Portfolyosuna uyarlayan Türk Amerikan Derneği, uzman kadrosuyla size anlaşılır ve etkili şekilde İngilizce eğitimi sunuyor. Genel İngilizce kursu, İş İngilizcesi kursu ve Kurumsal İngilizce kurslarıyla Türk Amerikan Derneği, alışılmış yöntemlerin dışına çıkan ve konuşarak öğrenmeye odaklanan bir İngilizce eğitimi vadediyor.

Eğitim kalitesini her zaman yüksek tutan kurum, communicative approach yöntemini temel almakta ve derslerde bu eğitim modelini uygulamakta. Kurumun farkı, sizi sabit bir kur sistemine sıkıştırmaması ve hem anlaşılır hem de etkili bir öğrenmeye odaklanması.

Bakırköy İngilizce kursları, kursa katılanlara sadece İngilizce eğitimi vermekle kalmayıp, aynı zamanda bu eğitimden en iyi verimi almalarını da sağlamakta. Bunun için de ders alan herkesin her seviyede ücretsiz olarak ve birebir ders almasına olanak tanımakta.

Türk Amerikan Derneği, İngilizce öğrenmek ya da İngilizce dil seviyesini yükseltmek isteyenler için her seviyede İngilizce kursları sunuyor. Kurslara kayıt olmak isteyenler için hafta içi ve hafta sonu grupları bulunuyor. Bunun yanı sıra, kursa kaydolup da dersleri kaçıranlar için telafi dersler de mevcut.

Bakırköy İngilizce kursları, İngilizce öğrenmeyi sıkıcı olmaktan çıkarmak için, kursiyerlerine aktiviteler de sunmakta. Bu aktivitelerde her seviyede İngilizce konuşulabiliyor. Üstelik bir kere kayıt olup ders aldıktan sonra bu aktivitelere ömür boyu katılma hakkı kazanabilirsiniz.

İngilizce öğrenmek isteyenlerin en çok aradığı eğitimler olan iş İngilizcesi ve Kurumsal İngilizce, Türk Amerikan Derneği’nin kursiyerlere uzman bir kadroyla sunduğu eğitimler olarak öne çıkmakta. Üstelik İş İngilizcesi kursiyerlere Business & Conversation class eğitimleri ile sunulduğu gibi, dersler yabancı öğretmenler tarafından veriliyor. İş İngilizcesi eğitimini Türk Amerikan Derneği kurslarından almak istediğinizde en fazla 10 kişilik sınıflarda, yabancı öğretmenlerden birebir eğitim görme olanağını yakalayabilirsiniz.

Kurumsal İngilizce kursu, Türk Amerikan Derneği tarafından kurumsal firmalara verilen kurslar olarak öne çıkmakta. Böylece firmalar, hem çalışanlarının İngilizce seviyesini yükseltebilmekte hem de çalışanlarına keyifli bir ortamda eğitim alma olanağı sunmakta.

Siz de Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları ile alacağınız keyifli kurslar sayesinde İngilizce düzeyinizi yükseltebilir ya da İngilizceyi sıfırdan öğrenebilirsiniz.

E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol
E-posta bültenine abone ol ve aramıza katıl, yeni içerikleri kaçırma!
İstediğin zaman abonelikten çıkabilirsin.
Bu konuda söyleyecek bir şeylerin olmalı

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.